Gaja namai Ir tapk Moterų Bendruomenės dalimi!

 Gaja namai narystė

+ NARYSTĖ

Kurioje moterys įgalina save per dalinimąsi ir bendrystę

 Gaja namai paskaitos

+ PASKAITOS

Mokomės, pažįstame ir gilinamės visų pirma į save

 Gaja namai patirtys

+ PATYRIMAI

Vienijančios patirtys ir atradimai

 Gaja namai renginiai

+ RENGINIAI

Džiaugiamės, švenčiame, šokame ir juokiamės kartu

Gaja namai

Gaja namai
Gaja namai

 Mes tikime:

MOTERŲ BENDRYSTE, nes tai vienija ir kuria kokybišką gyvenimą. Bendrystė atnaujina. Būdamos joje moterys įkvepia ir palaiko viena kitą. Tuomet mes nešame džiaugsmą į savo šeimas, namus ir pasaulį.

GYVENIMĄ KURIANTI MOTERIS YRA LAIMINGA MOTERIS. Mes tikime, jog kiekviena moteris gali kurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoja. Kupiną gražiausių spalvų, sodrių skonių, laisvės, kūrybos ir praturtinančių potyrių.  

DĖKINGUMO GALIA. Jame glūdi didelė galia ir tai yra pirmas žingsnis gyvenimo pilnatvės link. Dėkingumas leidžia pamatyti kitaip bei skatina begalinį džiaugsmą gyventi.

BUVIMU VIENA DĖL KITOS. Tai gyvas, tikras ir artimas ryšys, kuriame nėra vietos konkuravimui ar vertinimui. Ryšys, kuriame esi priimta ir palaikoma. 

KOKYBINIU POKYČIU. Buvimas moterų bendrystėje, dalinimasis, tyrinėjimas ir patyrimai neša tikrą ir džiaugsmingą pokytį į kokybišką gyvenimą.

Gaja namai

Gaja namai

Vedančios į Tavo autentišką Gyvenimo pilnatvę

Gaja namai
Gaja namai
Gaja namai
Gaja namai Neringa

Neringa

Gaja Avilio kūrėja / Gaja namai


Aš dažnai klausiu savęs, kokia gražiausia dovana, kurią mes galime dovanoti viena kitai šiame pasaulyje? Ir atsakymas visuomet yra vienas. MOTERIŠKA BENDRYSTĖ. Tai mus jungiantis ryšys, kuomet esi priimta, palaikoma ir vertinama. Ryšys, kuriame gali būti tokia, kokia esi, tikra ir tiesiog mylima. Moteriška bendrystė mus visas augina ir leidžia skleistis sparnams. Ji atveria kelius gyvenimui, kūrybai, laisvei ir pasitikėjimui savimi.

Ar Tu esi pasiruošusi atverti savo kelią?


Gaja namai Aušra

Aušra

Gaja Avilio kūrėja / Gaja namai


Nėra gražesnio vaizdo ir geresnio jausmo, kaip žiūrėti į moterį, kuri atgavo savo galią gyventi taip, kaip nori, suprato, kaip mylėti ir priimti SAVE ir ją supantį pasaulį. Visos mes jau tai turime, kai kurios tik tai primiršo. Bet visos be išimčių galime tai prisiminti ir patirti. Leisk sau būti tuo, kuo esi iš prigimties. Aš būsiu šalia.

Ar esi pasiruošusi leisti sau?


Gaja namai Giedrė

Giedrė Liu

Gaja Avilio kūrėja / Gaja namai


Tiesiausias kelias į laimę - tai buvimas absoliučiai nuoširdžia ir sąžininga su savimi ir kitais. Tuomet lengva leisti sau būti, kurti, bendrauti, mylėti, juoktis. Tada Moteris yra UNIKALI ir TIKRA, ji yra atsipalaidavusi, kviečianti ir traukianti buriuotis aplink save kitus. Tikiu ir jau esu ne kartą patikrinusi, jog būdama bendrystėje ir santykyje su kitomis moterimis savęs pažinimas ir augimas vyksta daug sparčiau ir natūraliau.

Ar esi pasiruošusi susitikti su savimi?


Gaja namai Laura

Laura

Gaja Avilio kūrėja / Gaja namai


Būti, priimti, keistis, palaikyti, įkvėpti, dalintis. Tai man svarbu. Svarbu jausti save ir jausti kitą. Ir šiame jausmų pasaulyje ypatingą vietą užima mamystė. Mamystė ne tik mano pačios, Mamystė, iš didžiosios M, kuri pasiekiama kiekvienai, kuri dar labiau džiugina ir įkvepia, kai mes susitinkam drauge, kai palaikome, padrąsiname ir leidžiame būti Savimi.

Ar esi pasiruošusi jausti?


Patirk nuostabių moterų bendrystę, atsinaujinimą bei įkvepiančias akimirkas mūsų susitikimuose, paskaitose, praktikose ir mokymuose.

Gaja Avilys tai moterų bendruomenė, kurioje gali rasti palaikymą ir auginančią draugystę. Čia mes bendraujame, juokiamės, mokomės, dalinamės, džiaugiamės, verkiame, skatiname viena kitą ir priimame TAVE, kad ir kokiame gyvenimo etape TU ESI, nes mums TU RŪPI. Kursime įkvepiančius santykius drauge! Prisijunk prie mūsų - nuolat augančių, besimokančių, tyrinėjančių, stebinčių, besikeičiančių, besidalijančių ir gyvenančių kokybiškai kiekvieną savo gyvenimo dieną.


Gaja namai


Čia Tu sutiksi nuostabių moterų, kurios padės puoselėti Tavo gyvenimo viziją. Avilyje gali rasti naują draugę, verslo partnerę, nuotykių bendrakeleivę, aistringą Tavo pomėgių gerbėją. Nors šiandien mes turime begales resursų naršyti po mus supantį pasaulį, tačiau mums trūksta gyvo ir atviro bendravimo, kuris padeda naršyti po mūsų pačių vidinį pasaulį ir daryti tai DRAUGE. Tyrinėti vienai – nuobodu!

Gaja namai

Gaja namaiUŽPILDYK FORMĄ

Papasakok apie save ir lauk atsakymo per 3 dienas

Gaja namaiPASIRINK NARYSTĘ

Prisijunk mėnesiui, ketvirčiui, metams arba tapk savanore

Gaja namaiMĖGAUKIS!

Lauk informacijos apie susitikimus ir įsiliek į bendruomenę

Kaip narystė veikia?

 • Du susitikimai per mėnesį - viena patyriminė paskaita ir vienas Moterų bendrystės ratas;

 • Uždara Facebook grupė - bendravimui, Online paskaitoms, video žinutėms;

 • Įkvepiantys naujienlaiškiai;

 • Renginiai, stovyklos ir konsultacijos už specialią kainą;

 • Bičiulystės programa;
 • Bendruomenės šventės;
 • Prisijungti gali bet kuriame etape.

Avilio narėms Gaja Namai - atvira erdvė būti, ateiti, susitikti, pasikalbėti. Tai nuolatinis, nenutrūkstamas procesas. Tau mūsų durys VISUOMET atviros!

Nesi apsisprendusi ar kyla papildomų klausimų - parašyk mums arba paskambink 8693 86892 Giedrei Liu!

Gaja namai

 • Užpildyk formą.

 • Gavę Tavo užpildytą formą, susisieksime su Tavimi 3 dienų laikotarpyje.

 • Patvirtinus narystę, atsiųsime apmokėjimo detales.  Siekiame, kad bendruomenė būtų saugi aplinka kiekvienai prisijungusiai ir kurtųsi kokybiškas santykis drauge, todėl kiekvieną narystės užklausą peržiūrėsime labai atidžiai.

 • Po apmokėjimo lauk detalaus plano su visomis paskaitų, susitikimų, renginių datomis ir kvietimo prisijungti prie uždaros grupės.


+ MOKAMA

Įsigyk mokamą mėnesio, ketvirčio arba metinę narystę ir niekuo nesirūpindama dalyvauk paskaitose, susitikimuose, renginiuose. 

Prisijungti gali čia.

+ PADOVANOTA NARYSTĖ

Padaryk gerą darbą!
Padovanok narystę (mėnesinę, ketvirtinę, metinę), juk yra moterų, kurios negali sau to leisti. Tad tavo sumokėti pinigai - geras darbas - bus panaudotas moteriai, kuriai šiandien labiausiai reikia paramos.

Prisijungti gali čia.

+ SAVANORYSTĖ

Jei nėra galimybės, tačiau labai norisi!
Tu gali prisidėti prie mūsų veiklos vystymo savo žiniomis, energija, laiku ir kompetencija.
Atsiųsk mums motyvacinį video.

Savanorystės sąlygas rasi čia.

Prisijungti gali čia.

Gaja namai Ir tapk Moterų Bendruomenės dalimi!

 GAJA AVILYS NARYSTĖ
 Mėnesinė Ketvirtinė Metinė
  58 Eur
 144 Eur
 365 Eur
 
Mokama kas mėnesį
prieš naują paskaitų ciklą.
Mokama už 3 mėnesius.
Mėnesio kaina - 48 Eur.
Mokama už 12 mėnesių.
Mėnesio kaina - 31 Eur.
 Paskaitos ir mokymai
X
 X X
 Moterų ratai, susitikimai
 XXX
 Online paskaitos
 XX
X
 Uždara Facebook grupė
 X X X
 Dovana-staigmena
  X
 Individuali koučingo sesija
 ar konsultacija
  X

Nesi apsisprendusi ar kyla papildomų klausimų - parašyk mums!

Gaja namai

„Be galo įkvepiančios moterys! Viskas pulsuoja moteriška stiprybe bei harmonija. Esu įkvėpta ir pakylėta jų dėka! Ačiū, kad esate. Klestėkite ir nesustokite spindėti!" Greta

„Esu tooookia dėkinga! Jau po pirmo susitikimo suvokiau, kad radau daugiau nei tikėjausi arba ko visai nesitikėjau - moterų bendrystę, vienybę, priėmimą ir palaikymą! Gajos namuose nuolat vyksta neįkainojamas procesas: esi išgirsta, mylima, suprantama, palaikoma, padrąsinama ir "stabilizuojama" ten kur tau reikia, taip, kaip tau trūksta. Esu už tai labai dėkinga. Gaja namai, jūs pasauliui duodat daugiau saulės. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ !!!" Lina

„Susitikimas su GAJA moterimis, tai šiltas, malonus, jaukus laikas, skirtas savęs pažinimui, susitikimui su savo vidumi. Laikas skirtas „plėsti“ pačias svarbiausias gyvenimo temas. Atėjo daug daugiau ramybės ir vidinio žinojimo. Daug daugiau aiškumo. Jausmas kad esi išgirstas ir suprastas, kad nesi vienas. Kad esi kažkam svarbus. Jos labai nuostabiai asistavo man savęs pažinime ir gilesniame suvokime. Esu be galo dėkinga." Dovilė

„Vieta, kurioje pasijauti saugus, mylimas ir suprastas. Aplinka - be galo jauki, tyra. Užsiėmimai, praktikos - nuostabios. Ačiū galimybę prisiliesti prie tikrosios savęs, ir tiesiog būti savimi! Ačiū už viską!" Deina

„Ačiū Jums, kad padėjote sudėlioti visus taškus ant i. Nuolat analizuoju kas ir kodėl vyksta mano gyvenime, kaip man eiti savo keliu ir įgyvendinti savo norus bei nuolat save auginti kaip asmenybei. Rekomenduoju kiekvienai, kuri nebemato išeities, užsipainiojo savo mintyse ir veiksmuose ir reikia įžvalgų kaip eiti toliau. Rekomenduoju įsileisti daugiau šviesios į savo gyvenimą." Aistė

"Nuostabi, jauki, geros auros erdvė. Dar nuostabesnės joje dirbančios fėjos." Valentina

"Jauki, nuostabi vieta Žaliakalnio širdy su nuostabiomis moterimis ir renginiais. Nepaprastai gera aura sklando viduje, iš kur išeini pailsėjusi, pasikrovusi naujos energijos ar pasipuošusi:) Ačiū!" Kristina

"Ačiū už tokį šiltą priėmimą, malonų bendravimą, jaukumą, šilumą. Atėjau, pati nesuprasdama kodėl, širdis vedė. Bet gavau atsakymus visus, kurių reikėjo. Gera, kad esate ir iki kitų kartų!" Dainora

"Nuostabios, jautrios ir gražios moterys! Tikra moteriška ir magiška energija, užburianti meilės, tikrumo ir vieningumo jausmais." Loreta

"Aš dar iki šiol esu tookia pakylėta, toks geras jausmas aplankęs mane, tokia nuostabi, gera ramybė. Spindite jus, ir visa aplinka.... tai užkrečia!!!Fantastika.... labai lauksiu kitų susitikimų." Katezyna

"Ačiū už dar vieną gilų žvilgsnį į save, per paprastumą, lengvumą. Tai nuostabiausias laikas Sau." Laura

"Jaukesnę vietą sunku ir įsivaizduoti. Ateini ir pradingsta laikas. Šiluma, jaukumas, lengva energetika tiesiog užburia." Renata

Visos teisės saugomos Gaja asociacijos

 .