Gaja namai
Gaja namai Neringa

Neringa, neringa@gajanamai.lt

Asmeninė konsultacija "Laisva ausis, mylinti širdis"

Pažink save su "Human Design"


Moterų bendrystės erdvės ir saviugdos studijos „GAJA namai“ įkūrėja, "Mėnulio kalendorius/veiklų planuotė" leidėja, patyriminių kelionių ir stovyklų moterims organizatorė, individualiai ir grupėse dirbanti moterų saviugdos srityje, remdamasi įvairiomis savęs pažinimo praktikomis ir meno terapijos metodais. Saviugdos trenerė, Human Design sistemos praktikė, koučingo specialistė (ICU), sertifikuota rebefingo ir meditacijos mokytoja.

Gaja namai Aušra

Aušra, ausra@gajanamai.lt

Asmeninė emocijų paleidimo konsultacijaEmocijų paleidimų trenerė, moterų bendrystės erdvės ir saviugdos studijos „GAJA namai“ kūrėja, patyriminių kelionių ir stovyklų moterims organizatorė, lektorė, vedanti paskaitas ir individualias konsultacijas įvairiomis santykių su savimi, pasauliu ir žmonėmis kūrimo ir palaikymo temomis.

Gaja namai Giedrė

Giedrė, giedre@gajanamai.lt

Asmeninė konsultacija "Kalbos kodas"


Sertifikuota koučingo praktikė ICF (International Coaching Federation), 15 metų vadovavimo patirtis komandoms, projektams, pokyčiams,  sertifikuota NLP (neurolingvistinio programavimo) praktikė, sertifikuota ir mokyta Charizmatiško viešo kalbėjimo, sertifikuota emocinės paramos teikėja.

Gaja namai Laura

Laura, laura@gajanamai.lt

Asmeninė konsultacija "Mamystė be streso"


Emocijų paleidimo praktikė, motinystės koučerė, ProMama (postpartum dula), asmeninės mentorystės programos 'Džiaugsmas būti mama' kūrėja, vaikų meditacijos praktikė, kūdikių emocijų specialistė. 

Visos teisės saugomos Gaja asociacijos

 .