Human Design, Sielos formulė, konsultacijos, aciociatyvinės metaforinės kortos, Neurografika, meno terapija.


HUMAN DESIGN

Tai žmogaus prigimtinę asmenybės sudėtį apibūdinanti sistema, padedanti žmogui priimti jo esybei teisingus sprendimus. Tai kelias leidžiantis jūsų kūno intelektui jus vesti. Human design gali parodyti jums kelią, kaip gyventi remiantis ne taisyklėmis, patarimais ir nuomonėmis iš aplinkos, o atsispiriant nuo savęs - originalios būtybės. Savojo dizaino žinojimas ir strategijos taikymas žmogui padeda be didesnių klaidžiojimų ir pasipriešinimo atskleisti savo stipriąsias puses, lengviau tvarkytis su šešėline savo dalimi ir tiesiog gerai jaustis, nes gyvenama darnoje su savimi. Ji atsako į klausimus, kodėl tam tikri dalykai vyksta mūsų gyvenime. Human design sistema yra sintezė dviejų mokslo krypčių: tradicinės ir šiuolaikinės. Astrologija, Čakrų sistema, Kabala ir svarbiausia – I’Ching Permainų knyga, yra kombinuojami su moderniuoju mokslu nuskaitančiu genetinį kodą. Pastarasis duoda gilias įžvalgas apie tai kaip jūs esate sukurtas, kad judėti materialiame pasaulyje Human design sistema yra sintezė dviejų mokslo krypčių: tradicinės ir šiuolaikinės.


Individualios konsultacijos trukmė 1,5val.  kaina 50eur
Registracija būtina: gaja.studija@gmail.com


INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS MOTERIMS


Gal jautiesi atsidūrusi aklavietėje? O gal tiesiog nori išsikalbėti ar sulaukti palaikymo?
Palukštenti aktualią gyvenimo sritį, o gal pati save?
Gal tiesiog nori sugrįžti į save, į savo vidų, į širdį, į ramybę, pasitikėjimą savimi ir pasauliu?
Paieškoti kitokių požiūrio taškų į esamą situaciją, ar tiesiog jaukiai praleisti laiką?

Tai laikas skirtas Tau ❤
Savęs pažinimui, įkvėpimui, susitikimui su savo vidumi, savo vidinės jėgos, ramybės ir pasitikėjimo savimi pažadinimui.
Juk esame čia vienos dėl kitų ❤

Individualios konsultacijos trukmė 1,5val.  kaina 30eur
Registracija būtina: gaja.studija@gmail.com

NEUROGRAFIKA


Tai veiksmingas ir efektyvus metodas leidžiantis lengvai ir maloniai, palaipsniui pakeisti save ir savo gyvenimą. Šis metodas yra sukurtas apjungiant psichologiją ir meno terapiją.
Neurografikos piešinių pagalba aktyvinamos esamos neuronų jungtys ir kuriamos naujos, padedančios pasiekti norimų gyvenimo pokyčių.
Naudodamiesi paprastais grafiniais simboliais, mes tiesiogiai bendraujame su savo pasąmone. Tokiu būdu, tarsi ištraukiame iš jos programas, įsitikinimus, emocijas, pašaliname blokus bei apribojimus. Susitelkiame į raminančią ir atpalaiduojančią veiklą, kuri gerina ir balansuoja mūsų savijautą ir psichoemocinę būseną.

ši metodika yra tinkama bet kokio amžiaus žmonėms, ir nereikalauja jokio specialaus meninio paruošimo.

Nuostabus atradimas, leidžiantis maloniai ir kokybiškai praleisti laiką, neskausmingai 🙂 transformuojant save pasąmoniniame lygmenyje, mėgaujantis pačiu procesu ir pokyčiais gyvenime.
Labai laukiu Tavęs,
Su meile,
Neringa

Skaityk atsiliepimus...Visos teisės saugomos Gaja asociacijos

 .