esu dėkinga, kad daliniesi ir Tu!

Ačiū, Laura, labai už man skirtą laiką. Jaučiuosi nurimusi, harmoninga. Viskas susidėliojo į vietas. Labai gilūs potyriai. Vis prisimenu ir ramuma užplūsta kūną. Himalajietiškų dubenų masažas ir emocijų paleidimo sesija vienas kitą papildo ir sustiprina efektą. Labai dėkinga esu.

Laura tarsi ryšys tarp žmogaus pasaulių, vidinio ir išorinio.tarsi laidas padedantis susijungti su tai kas tuo metu svarbu ir padedanti pasiekti pačią esmę.Jos vedimas emocijų pasaulio keliu lengvas ir sklandus ir tuo pačiu toks ypatingas,kad tik pabandžius gali iš tikro tai patirti..patirti save. Giedre


Dėkoju Laurai Ore iš visos širdies, kad kartu leidosi į nepamirštamą kelionę. Skambančių dubenų masažas ir emocijų paleidimas buvo kažkas.... nepaprasta.... Laura Ore visame tame buvo nuostabi! tokia užtikrinta, subtili ir švelni, stebėtoja ir pilna begalinio rūpesčio vienu metu... Ačiū labai

dar kartą ačiū Tau. Pagaliau jaučiu vidinę ramybę ir gyvenu, kad gyvenčiau, o ne vien egzistuočiau, tikrai labai gera knyga. dar tik mažiau nei puse perskaičiau, bet jau atrandu žodžius kaip vyrui išsakyti gražiai, ko aš noriu, kaip aš įsivaizduoju gyvenimą, kad jis ne varguolis, kad kiti tokie pat žmonės kaip ir mes, kad ne tik egzistuotum, o kažko daugiau norėtume, kad nebevarytų ant žmonių, visi aplinkui tokie pas mus. ir aš tokia buvau. sako, ką tada kalbėt seniau būčiau nežinojus kaip pasakyt.o dabar savaime gaunasi taip lengvai. Aš irgi pavydėdavau kitiem laimės , iškalbos .o dabar kasdien vien pozityvas aplink tikrai, koks pats būsi ir kitas taip pat elgsiesi. Reikia pradėti nuo savęs. Per tą savaitę tiek visokių nesėkmių , ir bajerių, bet viskas tik į gera, sustiprino, mano pasitikėjimą savimi, ir patys žmonės skambina , siūlo darbus, ko niekad nebūdavo. lieku skolinga Tau.

ir vakar tvarkydama reikalus nebuvo dėl ko labai džiūgaut, bet taaaip gera širdy 

Zinok brangioji tu man kazka padarei su sefu. Esme tame kad as visada purtytavausi nuo jo kabineto, man ten ziauriai bloga aura. Toks jausmas kad kai nueinu pas ji tuoj krisiu :), zodi vos isveblendavau, drebu tiesiog. Bet aisku pasnekedavau.
O dabar AS NIEKO NEBEJAUCIU IEJUS I JO KABINETA !!!!
Zinok bajeriiai !. Nieko !
Ir laukiu kad atsirastu baime 
Bet jos nera ♥. Nu gal koks 10proc
Tai cia ziaurinis pasiekimas !

 


Visos teisės saugomos Gaja asociacijos

 .